Exclusivebet Para Yatırma

exclusivebet

Exclusivebet, 2015 yılında hizmet vermeye başlayan bahis sitelerinden biridir. Daha önce Exclusivebet hakkında detaylı bir yazı yazmıştı. Bugün de sizlere Exclusivebet para yatırma yöntemlerini anlatmaya çalışacağız.

Kredi/Debit Kartı: Exclusivebet hesabınıza kredi ya da debit kartlarınız para yatırabilirsiniz. Minimum 70 TL yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında sitedeki bakiyenize eklenmektedir.

Neteller: Hesabınıza Neteller ile para yatırabilirsiniz. Minimum 40 TL maksimum 16.900 TL yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında sitedeki bakiyenize eklenir.

Skrill: Skrill hesabınıza sayesinde Exclusivebet’e para yatırabilirsiniz. Minimum 40 TL maksimum 16.900 TL yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında bakiyenize eklenir.

EcoCard: EcoPayz hesabınızla Exclusivebet’e dilediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Minimum 40 TL maksimum 33.000 TL yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında bakiyenize eklenir.

AstropayCard: Ön ödemeli kartlardan biri olan Astropay ile hesabınıza para yatırabilirsiniz. Minimum 40 TL maksimum 1.500 TL yatırmanıza izin verilmektedir.

Banka Havalesi: Banka hesaplarınız üzerinden havale ile Exclusivebet hesabınıza para yatırabilirsiniz. Minimum 170 TL yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar ortalama 48 saat içerisinde bakiyenize eklenir.

Exclusivebet hesabınıza bu yöntemlerden herhangi biriyle para yatırabilirsiniz. Eğer siteye ilk defa para yatırıyorsanız ilk defa para yatıranlara verilen 400 TL Hoşgeldin Bonusu’ndan faydalanmayı unutmayın!

Exclusivebet’e Üye Olun!

KAPAT⊗

365 TL Bonus, 10 TL Bedava, En Hızlı Para Çekme İle Bu Ayın En İyisi Tipobet'e Üye Ol +