Hiperbet Para Yatırma

Hiperbet

Hiperbet, siteye üye olan kişilere birçok para yatırma yöntemi sunmaktadır. Para yatırma konusunda çeşitlilik olduğu içinde isteyen istediği yöntemle para yatırmaktadır. Dilerseniz canlı bahis siteleri arasında önemli bir yeri olan Hiperbet’in para yatırma seçeneklerini tek tek ele alalım.

Kredi Kartı: Hiperbet’e kredi kartlarınızla para yatırabilirsiniz. Minimum 80 TL yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza eklenir.

CepBank: Birçok bankada bulunan CepBank ile para gönderme yöntemi sayesinde Hiperbet’e para yatırabilirsiniz. Minimum 50 TL maksimum 1.000 TL para yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar yoğunluğa göre 15-30 dakika arasında hesabınıza eklenmektedir.

Kartsız İşlem: Hiperbet hesabınıza para yatırmak için ATM’lerin kartsız para yatırma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu yöntemle minimum 100 TL maksimum 1.000 TL para yatırmanıza izin verilir. Yatırdığınız tutar 30-60 dakika arasında hesabınıza eklenir.

EcoPayz: Dünyanın en çok kullanılan e-cüzdanlarından biri olan ecoPayz ile hesabınıza para yatırabilirsiniz. Minimum 25 TL maksimum 12.500 TL para yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza eklenir.

Neteller: Neteller’de EcoPayz gibi bir e-cüzdandır. Neteller ile minimum 50 TL para yatırmanıza izin verilmektedir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza eklenir.

Astropay: Hiperbet’e AstropayCard’larınız ile para yatırabilirsiniz. Minimum 10 USD maksimum 10.000 USD değerinde para yatırabilirsiniz. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza eklenir.

Paysafecard: Paysafecard ile Hiperbet hesabınıza para yatırabilirsiniz. Minimum 10 EUR maksimum 1.000 EUR para yatırmanıza izin verilir. Yatırdığınız tutar anında hesabınıza eklenir.

Hiperbet’e Üye Olun!

KAPAT⊗

365 TL Bonus, 10 TL Bedava, En Hızlı Para Çekme İle Bu Ayın En İyisi Tipobet'e Üye Ol +